"Bez pogodnego, szczęśliwego dzieciństwa całe życie jest kalekie"

Home

 

Aktualności

Witamy 

w nowym roku szkolnym 2020/2021

 

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Wychowawcom i całemu Personelowi życzymy wielu sukcesów, radości i pomyślności w nauce
i pracy w nowym roku szkolnym.

„Uczę się - aby wiedzieć,

Uczę się - aby być lepszym,

Uczę się – aby żyć z innymi”.

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Spotkanie integracyjne grupy 3

Jak na Aktywistów przystało było aktywnie, zdrowo, kolorowo z dodatkiem słońca .

 

Dzień Kropki w klasie 1-3pb

Słyszeliście o Dniu Kropki? Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni. Klasa 1-3 Pb wczorajszy dzień świętowała z kropką plastycznie. Powstały“kropkowe” dzieła sztuki.

Dzień Kropki

 Klasa 1-3 obchodziła wczoraj Dzień Kropki. Uczniowie poznali historię Vashti, bawili się przy dźwiękach piosenki "Kropka" O. Pawłowskiej. Musieli wykazać się kreatywnością projektując obraz zainspirowany kropką. Ten dzień przyniósł nam wiele ciekawych wrażeń.

Radosne bywają dni...

Radosne bywają dni, gdy promień słoneczny lśni! Można wspólnie porysować kredkami. Można pograć z kolegami w piłkę. Można też podumać nad wyższością jabłek nad śliwkami czy zdradzić koleżance swoje sekrety. A nawet poleżeć na trawie. To nasze metody na umiejętne spędzanie sobotniego przedpołudnia. Przy dzisiejszej pogodzie i w takich okolicznościach nie mogło być inaczej.

 

Balladyna

W sobotę w Naszym Ośrodku zagościła... Balladyna. Po krótkim spotkaniu dotyczącym akcji Narodowego czytania, przystąpiliśmy do grupowych zajęć - wychowankowie mogli własnoręcznie pokolorować maliny, obejrzeć grafiki przedstawiające sceny dramatu oraz wysłuchać fragmentów lektury. Zwieńczeniem imprezy był słodki, oczywiście malinowy, poczęstunek. Powstała również piękna gazetka z pracami uczniów. W tak miłej atmosferze przyswajanie szkolnych lektur to prawdziwa przyjemność!

 

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

 

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 

 

  Back to Top

 

 

sosw06@vp.pl, adres: Borzęciczki 11, 63 - 720 Koźmin Wlkp. tel.062 7216993
Webmaster: Mirosław Gorzelanny
Last modified: niedziela września 20, 2020.