"Bez pogodnego, szczęśliwego dzieciństwa całe życie jest kalekie"

Home
Up
REWALIDACJA

 

klasa IV-VIa

JĘZYK POLSKI - K. Cieślak

ZAD. 1    (25-27.03.2020r.)

ZAD. 2     (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3        (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

 

 

INFORMATYKA - B. Opielewicz

kl. 5,6

ZAD. 2     (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 4    (27-30.04.2020r.)

https://www.youtube.com/watch?v=OSb4xcjeF0s

https://www.youtube.com/watch?v=-1rkVflmsKA

https://www.youtube.com/watch?v=jXPJgcbc1zQ

https://www.youtube.com/watch?v=vZA1Ik78sbk

https://www.youtube.com/watch?v=imLz4TTZ3iw

 

 

GEOGRAFIA - R. Garsztka

kl. 5

ZAD.1 Pobierz, wydrukuj, wykonaj,

ZAD. 2    (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3     (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

kl. 6

ZAD.1 Pobierz, wydrukuj, wykonaj,

ZAD. 2    (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3     (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

 

BIOLOGIA - A. Cykowiak

KL. 5

ZAD. 3     (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

KL. 6

ZAD. 3     (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4      (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

RELIGIA - Z. Mikołajczyk

ZAD. 1

Obejrzyj film: "Arka Noego"

LINK:

https://youtu.be/cyTnpKbV_jE

ZAD. 2    (30.03-17.04.2020r.)

ZAD. 3    (15-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

 

MATEMATYKA - R. Nowakowska

KL. 5A

    SCAN ĆW. 1

    ZAD.1 Pobierz, wydrukuj, wylicz,

    ZAD. 2 (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3    (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

KL. 6A

ZAD.1 Pobierz, wydrukuj, wylicz,

ZAD. 2 (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3    (6-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

 

JĘZYK ANGIELSKI - M. Baszczyńska

ZAD. 1    (6-8.04.2020r.)

ZAD. 2    (6-8.04.2020r.)

ZAD. 3    (15-17.04.2020r.)

ZAD. 1    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 2      (21.04.2020r.)

ZAD. 3      (24.04.2020r.)

ZAD. 1    (28.04.2020r.)

ZAD. 2    (28.04.2020r.)

HISTORIA - J. Rychlik

KL. 5

ZAD.1

ZAD. 2 (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3    (15.04.- 17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

KL. 6

ZAD.1 

ZAD.2 (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3    (15.04. - 17.04. 2020r.)

ZAD. 4    (20-24.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

WYCHOWANIE FIZYCZNE - M. Jerzak

ZAD. 1    (6-17.04.2020r.) 

ZAD. 2     (20-24.04.2020r.)

ZAD. 3    (27-30.04.2020r.)

TECHNIKA - M. Gorzelanny

Zadania domowe proszę przesyłać w formie zdjęć na telefon do wychowawcy lub prześlij zdjęcie na E-mail: mgorzelanny.sosw@gmail.com 

kl. 4-6

ZAD. 1 (forma papierowa)

ZAD. 2  (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 3    (15-17.04.2020r.)

ZAD. 4    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 5    (27-30.04.2020r.)

MUZYKA - Z. Mikołajczyk 

kl. 4

ZAD. 1

ZAD. 2    (20-24.04.2020r.)

ZAD.3    (27-30.04.2020r.)

 PLASTYKA - R. Garsztka

kl. 5,6

ZAD. 1 (30.03-3.04.2020r.)

ZAD. 2    (6-17.04.2020r.)

ZAD. 3    (20-24.04.2020r.)

ZAD. 4    (27-30.04.2020r.)

 

 

sosw06@vp.pl, adres: Borzęciczki 11, 63 - 720 Koźmin Wlkp. tel.062 7216993
Webmaster: Mirosław Gorzelanny
Last modified: poniedziałek kwietnia 27, 2020.